aaa

Podłogi bambusowe, Tarasy drewniane, Deska tarasowa, Parkiet, Bangkirai, Massaranduba, Osmo - Poznań

Podłogi bambusowe,Tarasy drewniane,Deska tarasowa,Parkiet,Bangkirai,Massaranduba,Osmo Podłogi bambusowe,Tarasy drewniane,Deska tarasowa,Parkiet,Bangkirai,Massaranduba,Osmo Podłogi bambusowe,Tarasy drewniane,Deska tarasowa,Parkiet,Bangkirai,Massaranduba,Osmo Podłogi bambusowe,Tarasy drewniane,Deska tarasowa,Parkiet,Bangkirai,Massaranduba,Osmo Podłogi bambusowe,Tarasy drewniane,Deska tarasowa,Parkiet,Bangkirai,Massaranduba,Osmo
pl en de

ico OFERTA

TARASY DREWNIANE

Taras w drewnie wygląda oryginalnie oraz idealnie komponuje się w zielonym, przytulnym ogródku, króry latem staje się naszym domem. Wielką zaletą drewna jest to, że jest bardzo dobrym izolatorem - w praktyce oznacza to, że drewno jest ciepłe, a nie gorące na słońcu i ciepłe w chłodniejszy dzień. Można chodzić po nim komfortowo "na bosaka".

Tarasy wykłada się drewnem egzotycznym, np.: massaranduba, bangkirai, tali, tatajuba, teak lub krajowym, tj.: sosną lub modrzewiem europejskim. Jaki gatunek wybrać zależy od kwoty jaką chcemy wydać oraz od stylu ogrodu czy też od gustu. Jedno jest pewne taras w drewnie będzie wyglądał niepowtarzalnie!

Należy także pamiętać, że gatunki egzotyczne są nieporównywalnie bardziej odporne na działanie wilgoci i korozji biologicznej niż gatunki krajowe. Taras z drewna egzotycznego przy odpowiedniej pielęgnacji będzie nas cieszył nawet do 100 lat :-)

W naszej ofercie znajdą Państwo różne gatunki desek tarasowych w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do naszego sklepu w którym znajdą Państwo wszystko co jest potrzebne do wykonania tarasu!

back